C# Developer - part-time

Praha

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme .NET nadšence, který se nebojí týmové spolupráce a má rád agilní přístup k vývoji SW.

Jsme na začátku vývoje nové moderní aplikace s automatickou diagnostikou, kterou budou používat nejen v kardiologických ambulancích, ale také v celých nemocnicích.

Pro tento projekt hledáme fajn kolegu/kolegyni. Pojď se přidat k nám do týmu a dělat práci, která má smysl.

Pozice je vhodná i pro studenty, s pracovní dobou Ti vyjdeme vstříc.

Jaká bude Tvoje každodenní práce:

Navrhovat a vyvíjet moderní SW aplikaci od základů po detaily
Týmová spolupráce
Podílení se na celkovém směru produktu
Integrovat více informačních systémů
Vyvíjet zdravotnický software pro Windows
Být otevřený vzdělávání se v nových technologiích

Co od Tebe očekáváme:

Zájem o programování v C#
Vlastní kreativitu při návrhu řešení
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Co Ti společnost nabízí:

Možnost podílet se na vývoji medicínského SW a HW
Zázemí úspěšné, české společnosti s celosvětovou působností
Neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí
Flexibilní pracovní dobu a možnost studijního volna
Podporu v osobním rozvoji
Spoustu akcí pořádaných společností na kterých se bavíme a vzájemně poznáváme

* povinné pole