Embedded Linux Developer

Praha

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Co u nás budeš dělat:

  • Konfiguraci a případné úpravy operačního systému Linux pro konkrétní embedded hardware (Yocto Project, i.MX6 processor platform )
  • V menší míře programovat nízkoúrovňový i aplikační software v C/C++
  • Připravovat softwarovou architekturu a design pro řízení medicínských přístrojů
  • Spolupracovat na vývoji zdravotnických přístrojů s ostatními členy týmu (HW, Qt aplikace, certifikace, testování)
  • Při své práci budeš také v kontaktu se zahraničními kolegy

Co od Tebe očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání nebo praxe v oboru
  • Aktivní zájem o obor
  • Znalost a zkušenost s konfigurací Linuxu pro embedded hardware (znalost Yocto Project výhodou)
  • Znalost C/C++
  • Základní znalost angličtiny (alespoň na úrovni porozumění technické dokumentaci)

Co Ti společnost nabízí:

  • Profesní a osobní růst v expandující mezinárodní společnosti
  • Práci na zajímavých projektech spojených s vývojem nových technologií
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Jazykové a další odborné vzdělávací kurzy na pracovišti
  • Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářských prostorách
  • Přátelský tým kolegů, otevřenou komunikaci
  • Společenské a sportovní akce

* povinné pole