Inspektor 3D měření

Benešov

POPIS PRACOVNÍ POZICE

BTL je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu. Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením. Společnost je založena na principech rodinné firmy a dosahuje dlouhodobého stabilního růstu. Kromě výroby také zdravotnické prostředky vyvíjíme. Pracujeme s nejnovějšími technologiemi a jako zaměstnavatel máme každému co nabídnout.

Co bude Vaší náplní práce:

  • Provádění vstupní a výstupní kontroly
  • Měření dílů na portálovém 3D měřícím stroji
  • Kontrola materiálu dle výkresové dokumentace a technických specifikací
  • Spolupráce na vzorkování
  • Povrchová kontrola jakosti materiálů
  • Příprava podkladů pro zpracování reklamací
  • Vedení záznamů o provedených kontrolách včetně měrových protokolů
  • Zajištění dopravy reklamovaného materiálu na místo určení
  • Spolupráce s jinými odděleními (výroba, technologie...)
  • Práce ve firemním IS

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Ukončené středoškolské vzdělání (ideálně technického směru)
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenosti s měřením a znalost měřidel
  • Zkušenosti s 3D měřením, samostatná tvorba programů
  • Povědomí o programu PC-DMIS // CAD programu (výhodou)
  • Ochotu pracovat na směny
  • Základní znalosti a dovednosti na PC (MS office, email, google aps)
  • Anglický jazyk úroveň A1 - pokročilý začátečník
  • Pečlivost, ochotu pracovat v týmu

Na co se u nás můžete těšit:

  • Nástupní mzda až 30 000 Kč
  • Možnosti osobního i profesního rozvoje
  • Po zkušební době vyplácíme k základní mzdě výkonnostní příplatek
  • Roční příspěvek 10 000 Kč formou kafetérie (po 1. roce navýšení příspěvku na 16 000Kč)
  • Výhodné rodinné volání
  • Vánoční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost přivýdělku formou přesčasů
  • Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Zdarma občerstvení na pracovišti – káva, čaj, voda
  • Firemní akce (sportovní akce, vánoční večírky...)
  • Výborná dopravní dostupnost – sídlíme v blízkosti autobusového i vlakového nádraží
  • Přátelský kolektiv, čisté a klidné pracovní prostředí

Místo pracoviště:

Křižíkova 1489, 256 01 Benešov, Česká republika
Termín nástupu možný ihned

* povinné pole