INTERNÍ AUDITOR (QUALITY ASSURANCE)

Benešov

POPIS PRACOVNÍ POZICE

BTL je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických přístrojů pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu. Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením. Společnost je založena na principech rodinné firmy a dosahuje dlouhodobého stabilního růstu. Kromě výroby také zdravotnické prostředky vyvíjíme. Pracujeme s nejnovějšími technologiemi a jako zaměstnavatel máme každému co nabídnout.

Co bude Vaší náplní práce:

  • Provádět interní audity/kontroly s cílem určit míru plnění požadavků systému managementu kvality a vnitřních předpisů společnosti.
  • Vést záznamy o zjištěních z výše uvedených kontrol.
  • Ve spolupráci s týmem řešitelů se budete podílet na řešení interních neshod, stížností zákazníka, neshod z externích auditů a minimalizaci dodavatelské i interní nekvality.
  • Koordinovat činnosti pracovníků napříč firmou s cílem eliminovat neshody v procesu a/nebo uvolnění neshodného materiálu dále do procesu.
  • Ve spolupráci s nadřízeným implementovat požadavky ISO 13485 příp. jiných norem do praxe a QMS dokumentace.
  • Udržovat povědomí o systému managementu kvality a důležitosti plnění strategických cílů společnosti v oblasti kvality.
  • Podílet se na plnění strategických cílů společnosti.
  • Podílet se dle potřeby na interních projektech kvality.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru (podmínkou)
  • Zkušenosti s vedením interních/dodavatelských auditů či auditů 3. stranou alespoň 2 roky (podmínkou)
  • Minimální požadovaná praxe: 5 let v oboru kvality / řízení jakosti
  • Anglický jazyk – B1 středně pokročilý
  • Ochota pracovat v týmu

Na co se u nás můžete těšit:

  • Po zkušební době vyplácíme k základní mzdě výkonnostní příplatek
  • Firemní akce, roční příspěvek 10 000 Kč formou kafetérie (po 1. roce navýšení příspěvku na 16 000 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Zdarma občerstvení na pracovišti – káva, čaj, voda
  • Účast na firemních akcích (firemní pobyty, sportovní akce, vánoční večírky)
  • Výborná dopravní dostupnost – sídlíme v blízkosti autobusového i vlakového nádraží
  • Přátelský kolektiv, čisté a klidné pracovní prostředí
  • Výhodné rodinné volání
  • a další zajímavé benefity

Místo pracoviště:

Křižíkova 1489, 256 01 Benešov, Česká republika
Termín nástupu možný ihned

* povinné pole