INTERNÍ AUDITOR (QUALITY ASSURANCE)

Benešov

POPIS PRACOVNÍ POZICE

BTL je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu. Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením. Společnost je určena pro hlavní firmu a dlouhodobý stabilní růst. Kromě výroby si zdravotnické prostředky pomáhají. Pracujeme s přátmi technologiemi a jako zaměstnavatelé vítáme co nabídnout.

Co bude vaše náplní práce:

  • Provádět interní audity / kontroly s určitými mírami uspokojení systému managementu kvality a vnitřních předpisů společnosti.
  • Vést záznamy o platných kontrolách z výše uvedených kontrol.
  • Ve spolupráci s týmem řešitelů se podílejí na řešení interních neshod, stížností zákazníků, neshod z externích auditů a minimalizaci dodavatelských i interních nekvality.
  • Koordinovat činnosti pracovníků s cílem eliminovat neshody v procesu a / nebo uvolnění neshodného materiálu dále do procesu.
  • Ve spolupráci s nadřízeným implementovat požadavky ISO 13485 příp. európskych norem do praxe a QMS dokumentace.
  • Udržujte povědomí o systému řízení a těžby uspokojte strategické cíle společnosti v oblasti kvality.
  • Podílet se na plnění strategických cílů společnosti.
  • Podílet zboží pro interní projektech kvality.

Kdo zná a dovednosti, kdo vyhledává:

  • Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání elektronických študentov (podmínkou)
  • Zkušenosti s prováděním interních auditů
  • Minimální požadovaná praxe: 5 let v oboru kvality / řízení jakosti
  • Anglický jazyk - B1 středně pokročilý
  • Ochota práce v týmu

Na co se u nás můžete těšit:

  • Po zkušební době vyplácíme na základní mzdě výkonnostní příplatek
  • Firemní akce, roční příspěvek 10 000 Kč forma kafetérie (po 1. roce navýšení příspěvku na 16 000 Kč)
  • Vánoční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost přivýdělku formou přesčasů
  • Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Zdarma občerstvení na pracovišti - káva, čaj, voda
  • Účast na firemních akcích (firemní pobyty, sportovní akce, vánoční večírky)
  • Skvělá dopravní dostupnost - sídlíme v blízkosti autobusového i vlakového nádraží
  • Přátelský kolektiv, čisté a veřejné pracovní prostředí
  • Volá rodinné volání
  • další zajímavé benefity

Místo pracoviště:

Křižíkova 1489, 256 01 Benešov, Česká republika
Termín nástupu splatnosti okamžitě

* povinné pole