Inženýr - tester/pracovník testovací laboratoře

Praha

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Co u nás budeš dělat:

  • Tvorbu a analýzu metodik testování pro elektrické a mechanické komponenty.
  • Osvojování si metodik testování a měření pro nové technologie - např. lasery.
  • Jednorázové testy ve zkušební laboratoři.
  • Přípravu a návrhy realizace dlouhodobých a životnostních testů.
  • Vývoj vlastních zkušebních přípravků, testerů.
  • Sdílet získané know-how.

Co od Tebe očekáváme:

  • SŠ/VŠ v oboru Elektro a rozvinuté technické myšlení.
  • Pečlivý, analytický a zodpovědný přístup při plnění úkolů.
  • Základy z elektrotechnických měření.
  • Orientaci v HW a procesu vývoje elektronických zařízení výhodou.
  • Základní znalost programování pro vývoj a řízení jednodušších testovacích přípravků - LabView, PLC, vývojové kity, platformy - Arduino apod.
  • Angličtinu na úrovni potřebné pro tvorbu technické dokumentace a občasné komunikaci.

Co Ti společnost nabízí:

  • Zajímavé projekty od počáteční myšlenky až po sériovou výrobu.
  • Práci v malém týmu zaměřeném na produkt.
  • Růst v inovativní technologické společnosti.
  • Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů.
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelskou atmosféru na pracovišti.
  • Sportovní a společenské vyžití podporované firmou.

* povinné pole