IT administrátor

Praha

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme nového kolegu, správce firemní IT infrastruktury, který se neztratí v menším kolektivu, umí věcně argumentovat, přesvědčit o svých postupech, ale také poslouchat názory kolegů. Hledáme kolegu otevřeného novým technologiím. Společně budeme hledat cesty ke zlepšování firemního IT. Pokud Ti chybí zkušenost v některé z oblastí, nemusí to být překážkou, máš-li vzdělání v oboru, přehled a rád poznáváš nové.

Co u nás budeš dělat:

  • příprava a realizace IT projektů
  • správa korporátního virtuálního prostředí (KVM, vCloud)
  • správa síťové infrastruktury v ČR, ale i ve vybraných zahr. pobočkách - routery, datové přepínače
  • správa G Suite
  • správa serverů Windows/Linux
  • správa Internetových služeb

Co od Tebe očekáváme:

  • praxi v administraci serverových systémů
  • dobrou znalost počítačových sítí (síťové protokoly, routování, firewall, VPN)
  • angličtina - pokročilá úroveň

Výhodou:

  • orientovat se ve správě Windows serverů a Active Directory
  • orientovat se ve správě Linux serverů
  • znalost PowerShell
  • znalost OpenBSD, PF
  • zkušenost se síťovým úložištěm, např. Ceph
  • praxe v oboru
  • znalost programovacího/skriptovacího jazyka

Co Ti společnost nabízí:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zázemí úspěšné, české firmy s celosvětovou působností
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Neformální atmosféra
  • Práce v menším týmu
  • Podpora v osobním rozvoji
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní benefity
  • Pět týdnů dovolené

* povinné pole