C# programátor informačního systému Helios Green

Praha

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chceš pracovat v menším týmu, kde posloucháme své názory? Jsi otevřený novým řešením?

Hledáme zkušeného kolegu/kolegyni do týmu správy informačních systémů. Tvým úkolem bude programovat zakázková řešení pro naši společnost do Heliosu Green. Společně budeme hledat cesty ke zlepšování firemního IT, ale především budeme rozvíjet a vyvíjet nové funkcionality v Heliosu. Pokud Ti chybí zkušenost v některé z oblastí Heliosu, nemusí to být překážkou, máš-li přehled a rád poznáváš nové.

Čemu se v rámci týmu budeš věnovat:

  • podílení se na společné analýze, návrhu a následném programování aplikace Helios Green v C#,
  • provozujeme 5 databází Heliosu, ale máme i jiné podnikové systémy (Odoo, Qlikview, Altium,...), takže se budeš podílet i na integraci/propojení dalších systémů s Heliosem,
  • svou práci si také otestuješ a uvedeš do ostrého provozu společně s dalšími administrátory.

Budeme si rozumět, pokud máš:

  • znalost jazyka MS SQL, C#, (Python výhodou),
  • praxi v programování aplikací alespoň 3 roky,
  • výhodou je znalost IS Helios Green,
  • analytické a logické myšlení,
  • schopnost samostatného uvažování a smysl pro zodpovědnost, pečlivost,
  • schopnost dotáhnout projekty do konce a učit se nové věci.

Co Ti za to všechno můžeme nabídnout:

  • práci v malém týmu (bez open space), s přátelskou atmosférou a otevřenou firemní kulturou,
  • možnost neustále se učit a pracovat na sobě,
  • prostor pro vlastní kreativitu s minimem procesů,
  • pružnou pracovní dobu a home-office,
  • v rámci kafeterie příspěvek na kulturu, zdraví, sport (Multisport karta či ActivePass), vzdělávání a samozřejmě i na jídlo (stravenky),
  • výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance), možnost pracovat z Prahy i z Benešova.

Zasláním životopisu berete na vědomí, že jste srozuměn/a se zpracováním osobních údajů společností BTL Medical Technologies s.r.o. a uchováním Vašich osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení a následně po dobu 6 kalendářních měsíců. V případě, že máte zájem o uchování Vašeho životopisu pro další výběrová řízení (na dobu neurčitou), uveďte tuto skutečnost do zprávy níže.

* povinné pole