Inženýr - tester/pracovník testovací laboratoře v R&D

Praha

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme nové kolegy, kteří mají srdce a myšlení inženýra. Baví je tvořit, experimentovat, testovat a přinášet nápady do vývoje nových produktů. Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného. Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Čemu se u nás budete věnovat:

  • Tvorbě a analýze metodik testování pro elektrické a mechanické komponenty.
  • Provádění jednorázových testů ve zkušební laboratoři dle normativních požadavků.
  • Přípravě a návrhu realizace dlouhodobých a životnostních testů.
  • Vývoji vlastních zkušebních přípravků, testerů.
  • Osvojování si metodik testování a měření pro nové technologie - např. lasery.

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • Vzdělání (obor Elektro), technické myšlení.
  • Pečlivý, analytický a zodpovědný přístup při plnění úkolů.
  • Zkušenosti z elektrotechnických měření.
  • Orientaci v HW a procesu vývoje elektronických zařízení výhodou.
  • Angličtinu (občasná komunikace s kolegy v zahraničí, tvorba dokumentace).
  • Základní znalost programování pro vývoj a řízení jednodušších testovacích přípravků - LabView, PLC, vývojové kity, platformy - Arduino apod.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí nejmodernějšího vývojového centra.
  • Být u zrodu nových technologií pro medicínu.
  • Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
  • Růst v stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií.
  • Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů.
  • Možnost seznámit se s širokým spektrem technologií.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu.
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Zasláním životopisu berete na vědomí, že jste srozuměn/a se zpracováním osobních údajů společností BTL Medical Technologies s.r.o. a uchováním Vašich osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení a následně po dobu 6 kalendářních měsíců. V případě, že máte zájem o uchování Vašeho životopisu pro další výběrová řízení (na dobu neurčitou), uveďte tuto skutečnost do zprávy níže.

* povinné pole