Software Engineer - web technologie

Praha

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chceš pracovat v malém týmu, kde posloucháme své názory? Společně hledáme cesty ke zlepšování firemního IT. Snažíme se, aby při diskusích zvítězil rozum, nikoli ego. Pokud Ti chybí zkušenost v některé z oblastí, nemusí to být překážkou, máš-li přehled, rozum v hlavě a rád poznáváš nové a jsi otevřený novým řešením.

Co u nás budeš dělat:

  • Správa web technologií
  • Vývoj aplikačního software
  • Spolupráce při analýze a návrhu architektury vyvíjených aplikací
  • Technická podpora pro marketingové oddělení

Co od Tebe očekáváme:

  • Velmi dobré analytické schopnosti
  • Angličtina - na úrovni běžné komunikace

Výhodou bude:

  • Znalost jazyka SQL
  • Základní znalost C#, PHP, Java, Python, Ruby

Co Ti společnost nabízí:

  • Zázemí úspěšné, české společnosti s celosvětovou působností
  • Možnost seznámit se s širokým spektrem technologií
  • Neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí
  • Práci v menším týmu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Podporu v osobním rozvoji
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Jazykové a odborné vzdělávací kurzy
  • Spoustu akcí pořádaných společností na kterých se bavíme a vzájemně poznáváme

* povinné pole