LabView programátor

Praha

POPIS PRACOVNÍ POZICE

“Hledáme statečného pistolníka, který bude svými aplikacemi v LabVIEW uvádět v úžas nejen vývoj, ale i výrobu, a co se nebude k vyřešení situace bát tasit vlastní HW návrh situace” … a když to bude pistolnice, tak se taky nebudeme zlobit :-)

Co u nás budeš dělat:

  • Budeš vyvíjet měřící řešení pro automatizaci výroby
  • Tvoje “rapid prototyping” řešení budou pomáhat zrychlovat konvenční vývojové postupy
  • Budeš mít možnost prohlubovat svoje znalosti a posunout věc dále
  • Na hardware nebudeš na nikoho čekat, navrhneš si ho sám!

Co od Tebe očekáváme:

  • Znalost elektrotechniky
  • Analytické myšlení a aktivní přístup k věci
  • Schopnost týmové práce a férové jednání
  • Komunikativní angličtinu
  • Znalosti LabVIEW na úrovni nejméně NI CLD cerifikace jsou výhodou
  • Znalost modůlu LabVIEW RT a FPGA je výhodou
  • Certifikace CLAD / CLD / CLA je výhodou

Co Ti společnost nabízí:

  • Profesní a osobní růst v expandující mezinárodní společnosti
  • Práci na zajímavých projektech spojených s vývojem nových produktů
  • Partnerský přístup ze strany vedení společnosti, otevřenost novým nápadům
  • Prostor pro vlastní kreativitu zatížen minimem procesů
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Jazykové a další odborné vzdělávací kurzy na pracovišti
  • Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářských prostorách
  • Přátelský tým kolegů, otevřenou komunikaci
  • Společenské a sportovní akce

* povinné pole