Machine Learning Specialist – Cardiology

Praha

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme nadšence pro medicínskou techniku a vývoj diagnostiky umělou inteligencí, který se nebojí týmové spolupráce, nových technologií a má zájem se rozvíjet v klinických znalostech kardiologie.

Vyvíjíme automatizovaný diagnostický nástroj pro kardiologii. Naším cílem je umožnit efektivnější a dostupnější diagnostiku kdekoliv na světě. Stavíme na dvacetileté zkušenosti z oboru a rádi bychom dokázali ještě více díky umělé inteligenci.

Pro tento projekt hledáme fajn kolegu/kolegyni. Pojď se přidat k nám do týmu a dělat práci, která má smysl.

Jako součást vývojového týmu se budeš podílet na:

  • Přípravě a selekci dat od našich partnerů pro vývoj klasifikátoru.
  • Vývoji a validaci vlastního klasifikátoru.
  • Implementaci klasifikátoru do aplikace.
  • Podílení se na návrhu SW architektury, která interpretuje výsledky uživateli.

Budeme si rozumět, pokud máš:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, aktivní zájmem o obor.
  • Zkušenost se strojovým učením.
  • Zkušenost s programováním v Pythonu.
  • Znalost anglického jazyka alespoň B1 (čtení, psaní).
  • Schopnost kritického myšlení a smysl pro detail, technické myšlení.
  • Schopnost pracovat a komunikovat v týmu.

Co bude Tvou výhodou:

  • Odborné znalosti strojového učení.
  • Pokročilá znalost programovacích jazyků - Python, C#, C/C++.
  • Znalost zdravotnické techniky.
  • Znalost zdravotnických regulativ (CE: FDA, …).

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Být u zrodu nových technologií pro medicínu.
  • Vývoj zajímavých projektů od počáteční myšlenky až po sériovou výrobu.
  • Práci v malém týmu zaměřeném na produkt (bez open space).
  • Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
  • Růst ve stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií.
  • Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office.
  • Zvýhodněnou kartu Multisport či ActivePass.
  • Systém zaměstnaneckých benefitů.
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu.
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Zasláním životopisu berete na vědomí, že jste srozuměn/a se zpracováním osobních údajů společností BTL Medical Technologies s.r.o. a uchováním Vašich osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení a následně po dobu 6 kalendářních měsíců. V případě, že máte zájem o uchování Vašeho životopisu pro další výběrová řízení (na dobu neurčitou), uveďte tuto skutečnost do zprávy níže.

* povinné pole