MACHINE LEARNING SPECIALIST / CARDIOLOGY

Praha

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme krotitele dat a cvičitele klasifikátorů. Vyvíjíme automatizovaný diagnostický nástroj pro kardiologii. Naším cílem je umožnit efektivnější a dostupnější diagnostiku kdekoliv na světě. Stavíme na dvacetileté zkušenosti z oboru a rádi bychom dokázali ještě více díky umělé inteligenci.
Vyvíjený nástroj bude analyzovat a třídit výstupy již existujícího semi-automatického systému pro interpretaci dlouhodobého EKG záznamu. Projekt je ve výzkumné fázi.

V čem je výzkumná fáze specifická:

  • máme jasno v cílech projektu - víme, co chceme
  • máme za sebou základní pokusy - víme, že to jde.
  • zadání je otevřené a postupně se bude upřesňovat na základě získaných poznatků

Tým, kterého budeš součástí, bude mít na starosti:

  • získávání dat z informačních systémů u našich zákazníků
  • příprava a selekce dat pro vývoj klasifikátoru
  • vývoj a validace vlastního klasifikátoru
  • implementace klasifikátoru do aplikace

Očekáváme od Tebe:

  • schopnost se učit a adaptovat
  • hledání řešení jednotlivých požadavků projektu
  • umět svůj nápad dotáhnout do konce
  • zkušenost se strojovým učením,
  • zkušenost s programováním nebo skriptováním
  • ochotu podílet se na tvorbě dokumentace pro získání CE i FDA značky
  • orientace v kardiologii je výhodou, ale důležitější je touha podstoupit nové výzvy.

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Práci, která dává smysl
  • Zázemí úspěšné české společnosti s celosvětovou působností
  • Neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí
  • Možnost seznámit se s širokým spektrem technologií
  • Práci v menším týmu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Podporu osobního rozvoje
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Jazykové a odborné vzdělávací kurzy
  • Spoustu akcí, na kterých se bavíme a vzájemně poznáváme

* povinné pole