PROJECT MANAGER - ARTIFICIAL INTELLIGENCE / CARDIOLOGY

Praha

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme srdcaře, který nám pomůže vytvořit automatizovaný diagnostický nástroj pro kardiologii. Naším cílem je umožnit efektivnější a dostupnější diagnostiku kdekoliv na světě. Stavíme na dvacetileté zkušenosti z oboru a rádi bychom dokázali ještě více díky umělé inteligenci.

Co od Tebe očekáváme:

  • Sestavení a vedení týmu kolegů (datových analytiků, vývojářů, programátorů a testerů).
  • Vytvoření sw nástroje pro interpretaci EKG záznamu na bázi umělé inteligence/strojového učení a jeho integraci do platformy BTL CardioPoint®️.
  • Koordinaci a spolupráci s ostatními týmy v Praze i v zahraničí.

Naše představy o důležitých aspektech Tvé práce
Vedení týmu :

  • Upřednostňujeme volnější vedení před direktivním řízením.
  • Tvojí zodpovědností je péče o potřeby týmu a optimalizace jeho fungování.
  • Očekáváme i starost o individuální růst Tvých kolegů.

Vedení projektu:

  • Preferujeme otevřená zadání s prostorem pro volbu řešení.
  • Partnery při rozhodování Ti budou zástupce obchodu i reálný zákazník.
  • Řešení budou průběžně konzultována s kapacitami v oblasti kardiologie i umělé inteligence.
  • Očekáváme schopnost posouzení rizik jednotlivých řešení a jejich minimalizaci.
  • Výsledek musí obstát při certifikaci CE i FDA značky, budeš zodpovědný za splnění příslušných norem i vznik DHF dokumentace.
  • Očekáváme Tvojí podporu při pilotních instalacích u zákazníka.

Zkušenost

  • Hledáme tahouna se zkušeností s vedením projektu. Přijď zúročit své znalosti, ať už se cítíš zdatný v oblasti AI, strojového učení nebo tvorby aplikací. Orientace v kardiologii je výhodou, ale důležitější je touha podstoupit nové výzvy.

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Práci, která dává smysl
  • Zázemí úspěšné české společnosti s celosvětovou působností
  • Neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí
  • Možnost seznámit se s širokým spektrem technologií
  • Práci v menším týmu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Podporu osobního rozvoje
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Jazykové a odborné vzdělávací kurzy
  • Spoustu akcí, na kterých se bavíme a vzájemně poznáváme

* povinné pole