Laser development engineer

Praha

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Jako součást vývojového týmu budeš pracovat na:
projektu od první myšlenky až po předání výrobku do sériové produkce
návrhu optiky a pracovat na prototypech laserů pro medicínské aplikace
měření fyzikálních vlastností laserového svazku
hledání nových cest jak projekt vylepšit

Dále se můžeš těšit na:
spolupráci s kolegy v rámci týmu, který se skládá z vývojářů elektroniky, konstruktérů, testerů a
programátorů firmwarů

Očekáváme od Tebe tyto dovednosti a zkušenosti:
magisterské nebo doktorské vzdělání v oblasti laserů, optiky nebo fyziky
zkušenosti s návrhem optiky, konstrukcí laserů a prací s optickými komponenty.
schopnost aplikovat fyzikální principy v reálném světě.
zkušenosti s návrhem a testováním optických prvků.
znalosti o výrobě a fyzikálních omezeních optických prvků výhodou
dobré komunikační schopnosti, protože budeš pracovat v týmu.
pokročilou znalost angličtiny

Co Ti společnost nabízí:
práci, která dává smysl
zázemí úspěšné české společnosti s celosvětovou působností
neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí
možnost seznámit se s širokým spektrem technologií a oborů
práci v menším týmu
flexibilní pracovní dobu
podporu osobního rozvoje
bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
jazykové a odborné vzdělávací kurzy
spoustu akcí, na kterých se bavíme a vzájemně poznáváme

* povinné pole