Programátor 3D měření - Nástupní mzda až 35 000 Kč

Benešov

POPIS PRACOVNÍ POZICE

BTL je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu. Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením. Společnost je určena pro hlavní firmu a dlouhodobý stabilní růst. Kromě výroby si zdravotnické prostředky pomáhají. Pracujeme s přátmi technologiemi a jako zaměstnavatelé vítáme co nabídnout.

Co bude vaše náplní práce:

  • Měření dílů na portálovém 3D měřícím stroji
  • Kontrola materiálu výkresové dokumentace a technických specifikací
  • Spolupráce na vzorkování
  • Povrchová kontrola kvality materiálu
  • Příprava podkladů pro zpracování reklamací
  • Vedení záznamů o prokázaných kontrolách včetně měrových protokolů
  • Spolupráce s ostatními odděleními (výroba, technologie ..)
  • Práce ve firemním IS

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání (ideálně technické signály)
  • Podmínkou: Zkušenosti a praxe v rámci 3D měření, samostatná tvorba programů
  • Podmínkou: Znalost způsobů kótování technických výkresů (odchylky tvaru a polohy)
  • Znalost práce s 3D programy
  • Výhodou: Znalost MSA (analýza měřicích systémů), ukazatelů způsobilosti a výkonnosti procesů, 8D reportu
  • Výhodou: Povědomí o programu PC-DMIS // CAD program
  • Ochotu práce na směny (dvousměnný provoz)
  • Základní znalosti a dovednosti na PC (MS office, email, google aps)
  • Anglický jazyk úrovně A1 - pokročilý začátečník
  • Pečlivost, ochotu práce v týmu

Na co se u nás můžete těšit:

  • Nástupní mzda až 35 000 Kč.
  • Po zkušební době vyplácíme na základní mzdě výkonnostní příplatek
  • Možnosti osobního i profesního rozvoje
  • Roční příspěvek 10 000 Kč forma kafetérie (po 1. roce navýšení příspěvku na 16 000 Kč)
  • Volá rodinné volání
  • Vánoční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost přivýdělku formou přesčasů
  • Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Zdarma občerstvení na pracovišti - káva, čaj, voda
  • Firemní akce (sportovní akce, vánoční večírky ..)
  • Skvělá dopravní dostupnost - sídlíme v blízkosti autobusového i vlakového nádraží
  • Přátelský kolektiv, čisté a veřejné pracovní prostředí
  • další zajímavé benefity

Místo pracoviště:

Křižíkova 1489, 256 01 Benešov, Česká republika
Termín nástupu splatnosti okamžitě

* povinné pole