R&D Test Engineer

Praha

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáme nadšence pro medicínskou techniku a software testing, který se nebojí týmové spolupráce a má zájem podílet se na vývoji SW.

Jsme na začátku vývoje nové moderní aplikace s automatickou diagnostikou, kterou budou používat nejen v kardiologických ambulancích, ale také v celých nemocnicích.

Pro tento projekt hledáme fajn kolegu/kolegyni. Pojď se přidat k nám do týmu a dělat práci, která má smysl.

Co u nás budeš dělat:

  • Sledovat, identifikovat a analyzovat zjištěné chyby a jejich následný report
  • Black Box testování nových funkcí
  • Spolupracovat s týmem vývojářů na zajištění opravy chyb v SW
  • Vyhodnocovatí výsledky, jejich interpretaci a návrhy řešení odstranění
  • Tvorbu dokumentace a testovacích scénářů podle specifikace SW
  • Vývoj a udržování testovacích nástrojů
  • Tvorbu skriptů pro automatické realizování testů
  • Budeš se podílet se na návrhu software s ohledem na testovatelnost a automatizované testy

Co od Tebe očekáváme:

  • SŠ / VŠ vzdělání nebo praxe v oboru, aktivní zájmem o obor
  • Schopnost kritického myšlení a smyslu pro detail, technické myšlení
  • Znalost anglického jazyka alespoň B1 (čtení, psaní)
  • Uživatelská znalost Windows, Office

Výhodou bude:

  • Znalost zdravotnické techniky
  • Zkušenost s testováním a testovacími procesy
  • Záliba v IT oboru a technologiích
  • Znalost sítí, automatických testů- skriptů

Co Ti společnost nabízí:

  • Možnost podílet se na vývoji medicínského SW a HW
  • Zázemí úspěšné, české společnosti s celosvětovou působností
  • Neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu, 4 dny Sick Day
  • Podporu v osobním rozvoji
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Jazykové a odborné vzdělávací kurzy
  • Spoustu akcí pořádaných společností na kterých se bavíme a vzájemně poznáváme

* povinné pole