SPECIALISTA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ HELIOS GREEN – SENIOR

Benešov

POPIS PRACOVNÍ POZICE

BTL je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu. Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením. Společnost je určena pro hlavní firmu a dlouhodobý stabilní růst. Kromě výroby si zdravotnické prostředky pomáhají. Pracujeme s přátmi technologiemi a jako zaměstnavatelé vítáme co nabídnout.

Chcete pracovat v menším týmu, kde posloucháte své názory? Jsi otevřený váš osobný? Hledáme zkušeného kolegu / kolegyni do týmu správy informačních systémů. Tvůj cíl bude kladen požadavkům uživatelů, správně vyděláváte, zpracováváte a sdílíte na implementaci v IS Helios Green. Společně hledat cesty ke zdokonalování hasního IT. Pokud máte chybnou zkušenost, můžete se podívat na překážky, máte-li přehled a rád poznáváte nové.

Co bude vaše náplní práce:

  • řešení uživatelských požadavků
  • analýza, příprava projektů, úpravy informačního systému napříč celou firmou při kontrole Helios Green
  • školení uživatelů v nově uváděných vlastnostech IS

Kdo zná a dovednosti, kdo vyhledává:

  • návštěvníci IS IS Helios Green a systémy systému ERP
  • praxe v oboru dlouhé 3 roky
  • znalosti SQL (používáme Microsoft SQL, mySQL)
  • zkušenosti se správou systémů a výsledou procesy
  • proklientský přístup k uživatelům
  • logické myšlení a schopnost samostatného uvažování
  • smysl pro odpovědnostnost, pečlivost
  • schopnost dotáhnout projekty do konce
  • ochotu učit se nové věci

Na co se u nás můžete těšit:

  • Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti
  • Neformální atmosféra
  • Práce v menším týmu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zajímavé technologické projekty
  • Prostor pro vlastní kreativitu využíváen minimem procesů
  • Firemní akce, roční příspěvek 10 000 Kč forma kafetérie (po 1. roce navýšení příspěvku na 16 000 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Zdarma občerstvení na pracovišti - káva, čaj, voda
  • Účast na firemních akcích (firemní pobyty, sportovní akce, vánoční večírky)
  • Skvělá dopravní dostupnost - sídlíme v blízkosti autobusového i vlakového nádraží
  • Přátelský kolektiv, čisté a veřejné pracovní prostředí
  • Zázemí úspěšné, české firmy s nejlepšími působností
  • další zajímavé benefity

Místo pracoviště:

Křižíkova 1489, 256 01 Benešov, Česká republika
Termín nástupu splatnosti okamžitě

* povinné pole