Team leader elektro výroby

Benešov

POPIS PRACOVNÍ POZICE

BTL je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu. Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením. Společnost je určena pro hlavní firmu a dlouhodobý stabilní růst. Kromě výroby si zdravotnické prostředky pomáhají. Pracujeme s přátmi technologiemi a jako zaměstnavatelé vítáme co nabídnout.

Co bude Vaší náplní práce:

  • Organizace práce, řídit a motivovat své podřízené s cílem vytvořit funkční tým
  • Řízení lidských zdrojů (dovolené, přesčasy, návštěvy lékaře)
  • Dohled nad dodržováním předepsaných výrobních postupů/procesů
  • Aktivní vyhledávání, zlepšování a zjednodušování postupů/procesů
  • Plánovat a koordinovat výrobní kapacity, aby bylo možné plnit požadavky zákazníka včas a v požadovaném množství
  • Přiřazování výrobních operací na jednotlivé pracovníky
  • Odpovědnost za celkový chod Elektro výroby
  • Dodržování BOZP a PO
  • Dodržovat obecně závazné právní předpisy
  • Řešení aktuálních problémů
  • Navrhovat kroky pro optimalizaci výroby
  • Doporučovat obnovu zařízení, vybavení, nářadí na jednotlivých pracovištích
  • Provádět příslušná školení pracovníků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Zkušenost s vedením elektro výroby či podobného provozu (30 členný tým)
  • Elektro vzdělání nebo praxe z elektro výroby
  • Samostatnost, spolehlivost a flexibilita
  • Znalost IS Helios Green (výhodou)
  • Základní znalosti a dovednosti na PC (MS office, email, google aps)
  • Schopnost číst technickou dokumentaci
  • Anglický jazyk úroveň A1 - pokročilý začátečník

Na co se u nás můžete těšit:

  • 5 týdnů dovolené
  • Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Po zkušební době vyplácíme k základní mzdě výkonnostní příplatek
  • Roční příspěvek 10 000 Kč formou Kafetérie (po 1. roce navýšení příspěvku na 16 000 Kč)
  • Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Zdarma občerstvení na pracovišti – káva, čaj, voda
  • Výborná dopravní dostupnost – sídlíme v blízkosti autobusového i vlakového nádraží
  • Možnost kariérního růstu
  • Nově vybavené pracoviště
  • Zázemí silné společnosti
  • Přátelský kolektiv, čisté a klidné pracovní prostředí
  • a další zajímavé benefity

Místo pracoviště:

  • Křižíkova 1489, 256 01 Benešov
  • Termín nástupu možný ihned

* povinné pole