VEDOUCÍ OPERATIVNÍHO NÁKUPU

Benešov

POPIS PRACOVNÍ POZICE

BTL je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu. Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením. Společnost je založena na principech rodinné firmy a dosahuje dlouhodobého stabilního růstu. Kromě výroby také zdravotnické prostředky vyvíjíme. Pracujeme s nejnovějšími technologiemi a jako zaměstnavatel máme každému co nabídnout.

Co bude Vaší náplní práce:

  • Vést a organizovat práci operativních nákupčích v závislosti na úkolech a prioritách určených vedoucím nákupu.
  • Zajišťovat efektivní fungování procesu operativního nákupu dle požadavků QMS s cílem snížení administrativy a počtu operativních úkonů.
  • Tvorba, revize, aktualizace a školení příslušné QMS dokumentace.
  • Spolupracovat s oddělením IT na strategických projektech.
  • Podpora transferu operativního nákupu.
  • Vyhodnocovat efektivitu nákupů.
  • Spolupracovat na nových projektech v rámci společnosti a u zákazníka.
  • Příprava reportů a datových podkladů pro vedoucího nákupu a ve spolupráci se strategickým nákupem.
  • Řízení několika klíčových dodavatelů ve spolupráci s ředitelem nákupu.
  • Zástup za určenou operativní nákupčí během její nepřítomnosti.
  • Zástup ředitele nákupu v oblasti interních procesů firmy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Praktická zkušenost se řízením kolektivu v nákupu nebo vysoká škola odpovídajícího zaměření a praxe v nákupu.
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
  • Počítačová gramotnost – pokročilá úroveň.
  • Znalost AJ B2+ (středně pokročilý).

Na co se u nás můžete těšit:

  • Zajímavou práci v perspektivní ryze české společnosti s celosvětovou působností
  • Zdravotní volno/sickday
  • 5 týdnů dovolené
  • Po zkušební době vyplácíme k základní mzdě výkonnostní příplatek
  • Roční příspěvek 10 000 Kč formou Kafetérie (po 1. roce navýšení příspěvku na 16 000 Kč)
  • Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Zdarma občerstvení na pracovišti – káva, čaj, voda
  • Výborná dopravní dostupnost – sídlíme v blízkosti autobusového i vlakového nádraží
  • Možnost kariérního růstu
  • Nově vybavené pracoviště
  • Zázemí silné společnosti
  • Přátelský kolektiv, čisté a klidné pracovní prostředí
  • a další zajímavé benefity

Místo pracoviště:

  • Křižíkova 1489, 256 01 Benešov, Česká republika

* povinné pole