Mechanický design

Návrh detailní mechanické konstrukce a příslušenství zahrnuje analýzu projektu, vytvoření 3D modelu, výběr vhodných materiálů a výrobních technologií, precizní zhotovení mechanických a optických částí a návrh ovládacích prvků. Vše zmíněné je výsledkem spolupráce mezi produktovými týmy. Pouze u plastových části používáme strojní zpracování, vstřikování do formy – klasické, plnění pěnou (TSG), RIM, vakuové lití, ohýbání, spojování plastů, tamponový tisk a sítotisk. Kovové části v našich přístrojích jsou vyráběny různými druhy strojního zpracování: řezáním (laserem, vodním paprskem, perforací), vytlačením, ohýbáním, svařováním, pájením, galvanickým pokovováním (zinkováním, niklováním atd.), práškovým lakováním, lakováním, barvením, tamponovým tiskem, sítotiskem atd.

             

 

Návrh hardwaru s softwaru

Nadále se pokoušíme posouvat hranice přesnosti léčby a bezpečnosti pacienta prostřednictvím všech současných a nejmodernějších elektrických součástek používaných v našich návrzích. Naše návrhy splňují velice přísné požadavky stanovené v různých zdravotních normách a normách EMC. Naše návrhy fungují na frekvencích v rozmezí od DC po gigahertz, při napětí v rozmezí od mikrovoltů po kilovolty a s výkonem v rozmezí od miliwattů po kilowatty. Naše týmy navrhují obvody s mikrokontroléry, A/D a D/A převodníky, nízkošumové analogové vstupní zesilovače, vysokonapěťové výstupní zesilovače, generátory a zesilovače RF signálů. Pro naše přístroje vyvíjíme nízkoúrovňový vložený firmware i aplikační software pro PC, který lze spustit v multiplatformních prostředích. Náš software ovládá pohony, měří fyzické entity, usměrňuje, komunikuje prostřednictvím moderních periferií nebo procesů a hodnotí biologické signály. 

            

 

Testování a certifikace

Ověřovací procesy uplatňujeme na základě požadavků na produkt a kvalitu navržených prototypů, stejně jako našich finálních produktů, které jsou v předvýrobní fázi. Asimilace nových technologií v oblasti navrhování přístrojů často vyžaduje navržení nových testovacích a měřicích metod. Na všech našich přístrojích provádíme celá spektra EMC testů, testování klimatické odolnosti, měření a analýzu provozních teplot, testování bezpečnostních vlastností a testování kabelu a konektoru. Jelikož je u všech našich produktů vyžadováno ověření a validace softwaru, připravuje náš tým na základě specifikace softwaru testovací scénáře a provede veškeré potřebné testy. Většina našich testů je v souladu s normami, které jsou mezinárodně uznávané pro certifikace po celém světě (CB, CE, FDA apod.).

            

 

Galerie